O NAS

W branży transkrypcji pracujemy ponad dwadzieścia lat.  Zaczynaliśmy w latach dziewięćdziesiątych jako pracownicy instytutów badawczych, dla których wykonywaliśmy transkrypcje fokusów i wywiadów indywidualnych. Lata dwutysięczne przyniosły rozwój technologii i łatwość nagrywania. Zapisywanie dźwięku zaczęto stosować w firmach i instytucjach, takich jak Sądy. W ten sposób do naszego spektrum działania dodaliśmy transkrypcję rozpraw sądowych.

Transkryptor powstał w 2008 roku, założony przez Krzysztofa Kudelskiego. Naszą domeną jest jakość. Chcemy żeby klienci byli zadowoleni i do nas wracali. Każdy wychodzący od nas dokument jest starannie sprawdzany, dzięki temu nasze transkrypcje są dokładne i przejrzyste.

Na naszej stronie można wycenić swoje nagranie i zamówić  transkrypcję. Płatności obsługujemy za pomocą przelewów bankowy i kard kredytowych poprzez infrastrukturę Paypala. Nie mamy fizycznego punktu obsługi klienta, natomiast firma zarejestrowana jest na ulicy Nugat 7/64 w Warszawie, gdzie można przesłać materiały do transkrypcji, takie jak dokumenty czy płyty z nagraniami. Jesteśmy małą firmą, łącznie zatrudniamy około dziesięciu osób, nasz model biznesu opiera się na manufakturze i indywidualnym podejściu do klienta.


Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Gwarancja jakości

Nasze transkrypcje są najwyższej jakości. Każdy tekst jest zedytowany i sprawdzony przez człowieka.

Poufność danych

Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem. Po transkrypcji pliki dźwiękowe i tekstowe są usuwane ze wszystkich nośników.

najlepsze ceny

Mamy najlepszy stosunek cen do jakości. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że nie przepłacacie.

Nasi Klienci